Serdecznie witamy w sklepie internetowym ZINS oferującym różnego rodzaju meble wolnostojące.

Znajdziesz u Nas szeroki asortyment nowoczesnych szafek nocnych, loftowych stolików kawowych, krzeseł, paneli ściennych oraz mebli tapicerowanych które nadadzą
Twojemu wnętrzu wyjątkowy klimat.

Poprzez jedno kliknięcie myszki możesz nadać niepowtarzalny styl Swojego wnętrza korzystając z szerokiego menu naszej oferty.

Nasze wizje rodzą się z fascynacji sylem industrialnym, którego głównymi cechami charakterystycznymi są otwarta przestrzeń oraz surowość wnętrz.

Styl wyróżnia przede wszystkim funkcjonalność i prostota, które przewyższają ozdobniki i przepych. Materiałem wykorzystywanym dla stylu industrialnego jest metal – od
chromowanej, polerowanej stali po stare miedziane blachy. W parze ze stalą idzie drewno, szkło oraz kamień.

ZINS to marka dla osób ceniących indywidualizm, prostotę, eleganckie i ponadczasowe formy. Istotny jest każdy element, ponieważ diabeł tkwi w szczegółach.

Nasze produkty pięknie prezentują się w nowoczesnych wnętrzach, nie zapominając o formie użytkowej.


ZINS to nie tylko sklep internetowy. Projektujemy i realizujemy nasze wizje z dopracowaniem w najdrobniejszym szczególe.
Wszystkie nasze produkty wykonane są z najwyższą precyzją, dbając każdy szczegół by zachować jakość na najwyższym poziomie.

Dlatego też wykorzystujemy materiały polskich i europejskich producentów, którzy spełniają rygorystyczne normy jakościowe. Meble wykonujemy z wysoko gatunkowych materiałów: stali, drewna, kamienia i szkła.
Nasz nowoczesny park maszynowy pozwala na oddanie w Państwa ręce produktów solidnie i estetycznie wykonanych.
Naszym kolejnym atutem jest możliwość wykonania dla Ciebie mebli w indywidualnym rozmiarze i kolorze oraz kształcie.


Jeśli lubisz ponadczasowe rozwiązania, chcesz się otaczać przedmiotami prostymi a zarazem eleganckimi, cenisz sobie surowy minimalizm lub stylowy design
w odważnym wydaniu- to nasza oferta przygotowana jest z myślą o Tobie!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Naszymi produktami.